Archive for the ‘sesja narzeczeńska’ Category

Oj zaniedbałem bloga bardzo i to kolejny raz. Nie będę tłumaczył się czemu, a zamiast tłumaczenia pokażę materiał od A do Z, a nawet więcej, bo oprócz ślubu, wesela i pleneru będą tu także zdjęcia z sesji narzeczeńskiej Izy i Przemka, od której zacznę.

Co tu dużo mówić, Iza i Przemek są fantastyczną Parą, która jest ze sobą od zawsze. Od pierwszej chwili bardzo ich polubiłem za luz, optymizm, serdeczność, uśmiech… i tak można by wymieniać dość długo. Okazało się też, że świetnie się ich fotografuje o czym przekonałem się na sesji narzeczeńskiej, na którą umówiliśmy się jesienią, kiedy w większości miejsc już opadły liście. Ale udało nam się znaleźć jeszcze trochę jesiennych kolorów i to w samym centrum Kielc. Pogoda dopisała, Iza z Przemkiem jeszcze bardziej, a efekty można zobaczyć poniżej.

Póki co kilkanaście zdjęć z sesji narzeczeńskiej, a jutro w kolejnym wpisie ślub, wesele i plener. Tak, że zapraszam do oglądania.

 

Ona, On i Suzuki.

Wrzesień 12, 2013

Hmmm, od czasu do czasu trzeba by coś wrzucić na blog. Najrzadziej pojawiają się tutaj sesje narzeczeńskie, bo taka też prawda, że robię je bardzo rzadko. Dlatego też dzisiaj z powodu notorycznego problemu z twardą selekcją, aż kilkadziesiąt zdjęć właśnie z takiej sesji Marcina i jego dwóch miłości, tej największej i najważniejszej, czyli Eweliny oraz tej drugiej, no może nie miłości, ale pasji, czyli motocykli, a konkretnie jego Suzuki. Para świetna, swobodna, pełna radości, z drugiej strony mocno zachmurzone niebo, a przy takim zdecydowanie najbardziej lubię robić zdjęcia i w sumie jedno kapitalne miejsce. A co z tego wyszło jest pokazane poniżej. Tak więc zapraszam do obejrzenia.

newelinamarcin_0037_narzeczenska