Archive for the ‘zdjęcia ciążowe’ Category

Sesje narzeczeńskie robię rzadko, zdjęcia brzuszkowe jeszcze rzadziej, a takie połączenie sesji narzeczeńskiej z brzuszkową robiłem pierwszy raz, ale za to jakiej Parze !!! O Ani i Rafale mogę wypowiadać się tylko w samych superlatywach: piękni, fotogeniczni i bardzo sympatyczni. I mimo, że zdjęcia robiliśmy już jakiś czas temu, a Karolek pewnie już sam siedzi, to niech ten wpis będzie kolejnym przerywnikiem zdjęć ślubnych, które niebawem pojawią się na blogu częściej i w zdecydowanie większej ilości.

A tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć:

 

 

Tym razem mały i bardzo sympatyczny przerywnik w zdjęciach ślubnych. Mały, ale za to z duuuuużym brzuszkiem. Z Żanetą i Danielem na brzuszkowe zdjęcia umawiałem się już od jakiegoś czasu, ale jak w reklamie pewnego banku było „zawsze coś”, co uniemożliwiało spotkanie się  i wykonanie zdjęć. No ale malutka Weroniczka pewnie nie czekałaby w nieskończoność na zrobienie tej sesji i w końcu na bliżej nieokreśloną liczbę dni przed jej przyjściem na świat spotkałem się z Żanetą i Danielem i poszliśmy na brzuszkowy, plenerowy spacer.

Nie mógłbym też zapomnieć o jednym, a mianowicie o zaproszeniu do odwiedzenia bloga prowadzonego przez Żanetę: www.mystic.bloblo.pl

A tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć: