Archive for the ‘Bartuś’ Category

Co tu dużo pisać, na zewnątrz upał już od kilku dni, więc dla ochłody szybkie wspomnienie zimy. Trochę widoczków, trochę Nas
i całkiem dużo śniegu pod nartami. A wszystko to w dwóch kameralnych ośrodkach narciarskich Waidring-Steinplatte i Lofer w Austrii, które bardzo gorąco polecam (zwłaszcza Waidring-Steinplatte) początkującym, lubiącym szerokie niebieskie trasy oraz przede wszystkim rodzinom z dziećmi.

A w następnej części będzie słynne Kitzbuehel oraz największy ośrodek narciarski w Austrii Ski Welt.

ferie2014_0232_waidring

 

Być jak Kamil Stoch.

Kwiecień 6, 2014

Zima się skończyła, Puchar Świata w skokach narciarskich też, ale nie dla Bartka. Tak mu się skoki spodobały, że ciągle bawi się w nie czymkolwiek, sam skacze, bawi się samochodzikami, rysuje skocznie, a potem buduje je. A żeby było bardziej prawdziwie, to zna większość skoczków i wie jak który skacze. A żeby nie było, to ja też tak miałem, tylko wtedy skoczkami były zwykłe kapsle. Obecnym idolem Bartka jest nie kto inny jak Kamil Stoch i dziś Bartek chciał być Kamilem Stochem. No to go ubrałem prawie odpowiednio, zrobiliśmy napis z numerem startowym i zaczęła się zabawa. Były skoki, były inne zabawy, a od rana jedynie ubranie pozostało niezmienne. A ja przy okazji zrobiłem kilka szybkich zdjęć.