Archive for Maj, 2010

Wczorajszy dzień dla Natalki był wyjątkowy, ponieważ przystępowała do I Komunii Świętej. W związku z tym wujek,czyli ja, nie mogłem nie zabrać ze sobą kilku swoich zabawek do robienia zdjęć. Miałem mocne postanowienie zrobienia kilku (-nastu, -dziesięciu, -set) pamiątkowych zdjęć Natalii. Ale jak się okazało w rzeczywistości, strasznie ciężko było namówić ją na te zdjęcia. Nie udało się co prawda w komunijnej sukience, no ale w końcu udało się w ślicznej sukience „po komunijnej”, kiedy to Natalka zlitowała się nade mną i przerywając zabawę, przez jakieś 2 – 3 minuty dała sobie zrobić kilka ujęć w jednym miejscu, po czym z nieskrywaną radością wróciła do dalszej zabawy. Dobre i to, bo w tej sukience wyglądała naprawdę prześlicznie.

I kolejny mega wielki reportaż z kolejnego tegorocznego ślubu. Nie umiem, po prostu nie umiem się ograniczać, wybierać, odrzucać i pokazywać wybiórczo tych kilku czy kilkunastu najlepszych zdjęć. A w przypadku Mileny i Tomka tego najzwyczajniej w świecie nie da się zrobić. Choć i tak to co się działo, jak się działo i ile się działo staram się tutaj przedstawić  w bardzo telegraficznym skrócie. Tak więc… była piękna pogoda, ale przede wszystkim było morze, a raczej ocean śmiechu, radości, miłości, spontaniczności i emocji. Milena i Tomek są niesamowici, zresztą wystarczy popatrzeć na nich, na to jak się ze sobą czują, ile radości sprawia im bycie razem, … no i na ten ich uśmiech !!! Uwielbiam ich za to i dziękuję, że to właśnie ja mogłem im towarzyszyć w tym wyjątkowym dla nich dniu. Bo współpraca z taką Parą, z takimi gośćmi przez kilkanaście godzin, zarówno przed ślubem, w trakcie ceremonii jak i na weselu, to nie jest obowiązek, to nie jest praca, a jest to dla mnie ogromna przyjemność i satysfakcja.

A wracając do ślubu, to ceremonia miała miejsce w pięknym i wyjątkowym miejscu, a mianowicie Sanktuarium w Kałkowie znajdującym się pomiędzy Starachowicami a Ostrowcem Świętokrzyskim. Natomiast wesele odbyło się w pobliskiej restauracji „Mariza” w Godowie.

Tak więc zapraszam do oglądania: