Archive for Sierpień, 2010

Na blogu jak zwykle zaległości i to jeszcze jakie. Ale co się dziwić jak jest środek sezonu i jeden ślub goni kolejny. Tak więc ileś tam ślubów temu miałem wielką przyjemność fotografować ślub Kasi i Zbyszka. Kasia to w sumie moja sąsiadka, bo mieszka, a raczej mieszkała ode mnie o mocny rzut kamieniem. Ale mimo tego, że prawie w okna mogliśmy sobie zaglądać, to nie znaliśmy się wcale.

Dziś wcale nie krótki reportaż z dnia ślubu Kasi i Zbyszka. Jak zwykle pokazuję dużo za dużo i tak też jest w tym przypadku. No cóż, nie umiem i nie mam sumienia  wybierać, odrzucać, selekcjonować i dlatego pokazuję co było i jak było, a było naprawdę fajnie. A w kolejnym wpisie pokażę plener Kasi i Zbyszka. Zresztą co tu gadać, pisać, niech zdjęcia wszystko opowiedzą:

ceremonia ślubu: Kościół Św. Jadwigi Królowej w Kielcach,

wesele: sala „Pod wiatrakami” w Salacie.

A to mój ulubiony backstage z wesela.

 II etap IV Konkursu Fotografii Ślubnej organizowany przez Forum Profesjonalnych Fotografów Ślubnych już za nami.  Tym razem poszło jeszcze lepiej niż w poprzednim etapie, gdyż w trzech kategoriach moje zdjęcia znalazły się w TOP 10, a jedno ze zdjęć jest można powiedzieć taką „wisienką na torcie”, gdyż w kategorii „Ceremonia ślubna” zostało uznane za najlepsze zdjęcie !!! 

Kategoria CEREMONIA ŚLUBNA – 1 miejsce !!!

kometarz Jury: bezkonkurencyjnie najlepsza fotografia,bliskość księdza i PM robi wrażenie

Kategoria WESELE – 7 miejsce

Kategoria PRZYGOTOWANIA – 9 miejsce

W tym miejscu bardzo chciałbym podziękować przede wszystkim niesamowitemu Ojcu Tytusowi oraz Kasi i Adamowi, bez których zwycięskie zdjęcie nie powstałoby. Ale także chciałbym podziękować Emilii i Adrianowi za zdjęcie z wesela oraz Milenie, Tomkowi i dziewczynce pomagającej w przygotowaniach do ślubu za to że stworzyliście mi świetne warunki do robienia zdjęć i przede wszystkim, że Wy sami byliście naprawdę świetni.