Archive for Grudzień, 2010

Pod koniec listopada, dzień po tym jak spadł pierwszy śnieg, minął rok od kiedy Ewelina z Grzegorzem są razem. No i z okazji tej rocznicy Grzegorz postanowił zrobić Ewelinie oryginalny prezent w postaci wspólnych zdjęć. Pogoda zdecydowanie nam dopisała, humory także, więc zdjęcia niemalże same się robiły. Zresztą z Eweliną i Grzegorzem ciężko, żeby było inaczej. Zresztą zobaczcie sami:

Dość dużo czasu minęło od pierwszej części wpisu związanego ze ślubem Mileny i Pawła, w której pokazałem to co dzialo się przed ślubem oraz w trakcie ceremonii. Tym razem nadszedł czas na wesele oraz plener. Na początku chciałbym wyrazić swoje słowa uznania dla Mileny, Pawła oraz Pracowni florystycznej Iwony Gregiel za przygotowanie wystroju sali, dekoracji, dbałość o detale oraz wyposażenia szwedzkich stołów, które aż uginały się od wszelakich pyszności. Duże uznania należą się też zespołowi Medium&Scat za stworzenie świetnej oprawy muzycznej podczas wesela.

No a plener? Jak zwykle dużo śmiechu, dużo luzu, no i super fajna atmosfera, co myślę widać na zdjęciach.

Tak że jeszcze raz przeogromne dzięki dla Was Mileno i Pawle za to, że obdarzyliście mnie zaufaniem i mogłem towarzyć Wam w tym wyjątkowym dniu. 

 

No i kilka klatek z pleneru: