Archive for Styczeń, 2011

Ostatni IV etap IV Konkursu Fotografii Ślubnej organizowany przez Forum Profesjonalnych Fotografów Ślubnych już za nami.  Tym razem w TOP 10 w kategorii WESELE na 3 miejscu znalazło zdjęcie z wesela Martyny i Dawida, których jednocześnie bardzo serdecznie pozdrawiam .

Ostatecznie po czterech etapach zająłem 14 miejsce, a przed nami jeszcze finałowa rozgrywka: etap reportażowy.

kategoria: wesele – 3 miejsce


Pisząc ten wpis tak się zastanawiam, czy będę miał kiedykolwiek bliżej do Pary Młodej niż do Oli i Sebastiana? Z Olą znamy się praktycznie od dzieciństwa, ponieważ mieszkamy w jednym bloku, a żeby było śmieszniej Ola szukając fotografa na swój ślub… znalazła mnie przez internet. Sebastian z kolei mieszka trochę dalej, na tyle dalej, że nie wiedziałem czy iść na piechotę czy podjechać samochodem.

W dniu ślubu dosłownie wszystko dopisało Po przyjściu do Oli kiedy tylko zobaczyłem wizażystkę Agnieszkę Załęcką, bardzo ucieszyłem się i wiedziałem, że Ola będzie miała świetny makijaż i będzie pięknie wyglądać. Jednak nie tylko pięknie wyglądała, a na dodatek biła od niej wielka radość, uśmiech i masa pozytywnej energii. Podobnie od Sebastiana i widać było na każdym kroku, że po prostu  są w sobie zakochani i cieszą się sobą. Co tu dużo mówić, do Pary Młodej znakomicie dostosowali się rodzina oraz zaproszeni goście, którzy byli bardzo pozytywnie nastawieni do wszystkiego i wszystkich, a do tego na weselu świetnie, a co najważniejsze bardzo spontanicznie bawili się.  Zresztą nie ma się co dziwić kiedy na weselu serwował muzykę oraz prowadził go jeden z najlepszych i najfajniejszych kieleckich DJ-ów Mirek Piróg. Do tych wszystkich wielkich pozytywów muszę jeszcze dołączyć kolejny, a mianowicie współpracę z kamerzystą Michałem z 3dfotovideo. Jeśli miałbym określić ją jednym słowem to była ona idealna. Michał nie kamerował wg jakiegoś utartego schematu, żeby później było szybko i łatwo zmontować. Potrafił się świetnie dostosować do danej sytuacji, wszystko robił bardzo profesjonalnie i dyskretnie, nie było ustawianek, sztucznych póz, tylko prawdziwy reportaż. Tak samo nie było świecenia halogenem po twarzach, nie było rozstawionych halogenów na sali. Jednym słowem pełny profesjonalizm.

Przejdźmy jednak do zdjęć, tj. reportażu z dnia ślubu jak i sesji plenerowej. Jak zwykle jest ich dużo, nawet bardzo dużo, bo prawie 190 !!! choć i tak są one wybrane z wielu więcej, które dostali Ola i Sebastian. Tak, że zapraszam do oglądania, a jednocześnie chciałbym pozdrowić Olę, Sebastiana, rodzinę i wszystkich znajomych w tym także inną moją Parę obecną na weselu Kasię i Zbyszka, których reportaż ze ślubu można zobaczyć tutaj.

ceremonia ślubu: kościół pw. Świętej Jadwigi Królowej w Kielcach

wesele: Hotel Kameralny w Kielcach