Archive for Kwiecień, 2012

Po ponad dwóch długich latach w końcu znalazłem trochę wolnego czasu i zaktualizowałem swoją autorską stronę fotografii ślubnej www.marcinkowalczyk.com.

Aktualizacja polegała przede wszystkim na modyfikacji galerii, gdyż poprzednia obejmowała zdjęcia z lat 2008-2009, czyli krótko mówiąc była już mało aktualna, choć część zdjęć znalazło się także w obecnej galerii obejmującej lata 2008-2012. Nowością jest również otwieranie poszczególnych galerii w nowych oknach przeglądarki, a nie jak to było dotychczas w oknie głównym. W oknie znajduje się wybrane zdjęcie, miniaturki oraz pasek przewijania. Żadnego menu, żadnych dodatkowych treści.

Drugą istotną zmianą jest zaktualizowanie oferty oraz zmniejszenie liczby pakietów reportażowych, w tym oddzielenie reportażu od pleneru.

Kolejną minimalną zmianą jest usunięcie możliwości kontaktu poprzez komunikator gadu-gadu.

Jeśli chodzi o sam wygląd strony, to pozostawiłem go praktycznie bez zmian, ponieważ zależało mi na tym, żeby strona była przejrzysta, prosta, czytelna i łatwa w nawigacji. Tak że nie ma tu animacji flash,wszelkich efektownych mniej lub bardziej bajerów, a jest to co najistotniejsze, czyli zdjęcia i tekst.

Bardzo serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.marcinkowalczyk.com po aktualizacji.

Poniżej kilka screenów:

 

Ekran startowy:

Strona główna fotografii ślubnej:

Portfolio (wybór galerii):

Galeria PRZYGOTOWANIA:

 

Galeria CEREMONIA ŚLUBU:

 

Galeria WESELE:

 

Galeria PLENER:

 

Oferta:

 

O mnie:

Kontakt:

Wszystkiego Najlepszego !!!

Kwiecień 7, 2012