Archive for Luty, 2014

Zgodnie z zapowiedzią, po wczorajszej sesji narzeczeńskiej, dzisiaj obszerny wpis ze ślubu, wesela oraz pleneru Izy i Przemka. Co tu dużo pisać, Para kapitalna, goście świetni, więc mogło być tylko dobrze. I było, a jak było można zobaczyć poniżej.

izprzstart

Tak wyglądały ślub i wesele, a kilkanaście dni później wybraliśmy się na plener. Rozpoczął się on od sielankowego miejsca, które bardzo lubię i gdzie nie było przeproś i Iza z Przemkiem niczym kozice górskie musieli wspinać się na urwisko skalne. Następnie dwa inne miejsca bardzo rzadko przeze mnie odwiedzane, gdzie zaczekaliśmy na zachód słońca, a następnie finał, gdzie już praktycznie nocą zrobiliśmy kilka zdjęć na głównym deptaku Kielc. Powiem szczerze, że po kilku latach przerwy drugi raz tam robiłem zdjęcia plenerowe i okazało się, że nawet nieźle oświetlona jest „Sienkiewka”, co pozwoliło robić zdjęcia bez użycia lampy błyskowej, której nota bene nienawidzę używać.

 

Oj zaniedbałem bloga bardzo i to kolejny raz. Nie będę tłumaczył się czemu, a zamiast tłumaczenia pokażę materiał od A do Z, a nawet więcej, bo oprócz ślubu, wesela i pleneru będą tu także zdjęcia z sesji narzeczeńskiej Izy i Przemka, od której zacznę.

Co tu dużo mówić, Iza i Przemek są fantastyczną Parą, która jest ze sobą od zawsze. Od pierwszej chwili bardzo ich polubiłem za luz, optymizm, serdeczność, uśmiech… i tak można by wymieniać dość długo. Okazało się też, że świetnie się ich fotografuje o czym przekonałem się na sesji narzeczeńskiej, na którą umówiliśmy się jesienią, kiedy w większości miejsc już opadły liście. Ale udało nam się znaleźć jeszcze trochę jesiennych kolorów i to w samym centrum Kielc. Pogoda dopisała, Iza z Przemkiem jeszcze bardziej, a efekty można zobaczyć poniżej.

Póki co kilkanaście zdjęć z sesji narzeczeńskiej, a jutro w kolejnym wpisie ślub, wesele i plener. Tak, że zapraszam do oglądania.