Archive for Kwiecień, 2014

Tak sobie robię selekcje zdjęć i trafiłem na zdjęcia Kasi i Mateusza, przefajnej Pary do tańca i różańca, z którą dosłownie można konie kraść. Przeglądam ich zdjęcia i przeglądam i ciągle mam uśmiech na twarzy. Zresztą patrząc na nich i przypominając sobie dzień ślubu i plener oraz atmosferę jaka w tych dniach panowała to nie było innej możliwości. Wszystko na luzie, bez stresu, z uśmiechem i na wesoło, czyli idealnie. I mimo, że ślub był w 2012r. to tak wybierając sobie ich zdjęcia postanowiłem, że wrzucę kilkadziesiąt z ich pleneru i dnia ślubu niech zarażają radością, swobodą i luzem wszystkich dookoła. Ale żeby nie było, to trochę wzruszeń na ślubie też można zobaczyć.

I tak na odwrót niż zwykle, na dzień dobry jedno zdjęcie ze ślubu ich znajomych, na który wpadli do kościoła, gdzie widać jakie z nich „sztywniaki”

gosiarafal_0082_slub

No a teraz plener, na którym smutno i poważnie na pewno nie było. A dalej wybrane zdjęcia z dniach ich ślubu, może nie do końca oddające cały reportaż, bo takiego zamiaru nie miałem, a po prostu luźno wybrane, z których sobie jeszcze coś do portfolio wybiorę. Tak, że zapraszam do oglądania.

ślub: kościół pw. Św. Wincentego Pallottiego w Kielcach

wesele: restauracja Castor w Kielcach

 

Być jak Kamil Stoch.

Kwiecień 6, 2014

Zima się skończyła, Puchar Świata w skokach narciarskich też, ale nie dla Bartka. Tak mu się skoki spodobały, że ciągle bawi się w nie czymkolwiek, sam skacze, bawi się samochodzikami, rysuje skocznie, a potem buduje je. A żeby było bardziej prawdziwie, to zna większość skoczków i wie jak który skacze. A żeby nie było, to ja też tak miałem, tylko wtedy skoczkami były zwykłe kapsle. Obecnym idolem Bartka jest nie kto inny jak Kamil Stoch i dziś Bartek chciał być Kamilem Stochem. No to go ubrałem prawie odpowiednio, zrobiliśmy napis z numerem startowym i zaczęła się zabawa. Były skoki, były inne zabawy, a od rana jedynie ubranie pozostało niezmienne. A ja przy okazji zrobiłem kilka szybkich zdjęć.