Na luzie i na wesoło, czyli ślub i plener z Kasią i Mateuszem.

Kwiecień 15, 2014

Tak sobie robię selekcje zdjęć i trafiłem na zdjęcia Kasi i Mateusza, przefajnej Pary do tańca i różańca, z którą dosłownie można konie kraść. Przeglądam ich zdjęcia i przeglądam i ciągle mam uśmiech na twarzy. Zresztą patrząc na nich i przypominając sobie dzień ślubu i plener oraz atmosferę jaka w tych dniach panowała to nie było innej możliwości. Wszystko na luzie, bez stresu, z uśmiechem i na wesoło, czyli idealnie. I mimo, że ślub był w 2012r. to tak wybierając sobie ich zdjęcia postanowiłem, że wrzucę kilkadziesiąt z ich pleneru i dnia ślubu niech zarażają radością, swobodą i luzem wszystkich dookoła. Ale żeby nie było, to trochę wzruszeń na ślubie też można zobaczyć.

I tak na odwrót niż zwykle, na dzień dobry jedno zdjęcie ze ślubu ich znajomych, na który wpadli do kościoła, gdzie widać jakie z nich „sztywniaki”

gosiarafal_0082_slub

No a teraz plener, na którym smutno i poważnie na pewno nie było. A dalej wybrane zdjęcia z dniach ich ślubu, może nie do końca oddające cały reportaż, bo takiego zamiaru nie miałem, a po prostu luźno wybrane, z których sobie jeszcze coś do portfolio wybiorę. Tak, że zapraszam do oglądania.

ślub: kościół pw. Św. Wincentego Pallottiego w Kielcach

wesele: restauracja Castor w Kielcach

 

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

*
przerwij