Kiełbaski, szyneczki, napitki… i 8 cylindrowa legenda, czyli okołoślubne klimaty.

Sierpień 9, 2009

Właśnie kończę obrabiać pierwszy z dwóch lipcowych ślubów, które fotografowałem w Szydłowcu w woj. mazowieckim. Niedługo będą pełne materiały, a dzisiaj taka mała zapowiedź. Coś co zwróciło uwagę nie tylko moją, ale także wszystkich gości, czyli wiejski stół oraz samochód, którym Para Młoda, czyli Agnieszka i Piotr jechali do slubu. Zarówno pierwsza jak i druga atrakcja została przygotowana przez lokal „Lodownia” w Szydłowcu, w którym odbyło się przyjęcie weselne.

Wiejski stół jest praktyczie na każdym weselu, ale ten w „Lodowni” był wyjątkowy, niemalże wzorowy. Aż ślinka leci. Zresztą zobaczcie sami:

w013

 w014

w012

w011

w010

w009

w008

w007

w006

 w005

w003

w002

w001 

Drugą atrakcją, o której wspomniałem był samochód, którym jechali do ślubu Agnieszka i Piotr. Był to Cadillac Fleetwood z 1961 roku. Prawdziwy amerykański krążownik, prawdziwa legenda. 6.5 litra, 325 KM, 6 metrów długości… robi wrażenie.

Na początek moje ulubione zdjęcie, które zrobiłem jadąc za Młodymi:

 IMG_9478-Edit

A poniżej kilka zdjęć przedstawiających w/w Cadillaca:

c009

c008a

c008

c007

c004

Mając dostęp do takiego samochodu, wraz z Agnieszką i Piotrem nie mogliśmy sobie odmówić zrobienie zdjęć w towarzystwie samochodu. Zdjęcia zrobiliśmy przed „Lodownią”, ale i tak bardzo kusiło, żeby wyjechać Cadillaciem na klimatyczne uliczki Szydłowca i tam zrobić małą sesję plenerową. Brakło jednak czasu i chyba takiej możliwości. A oto zajawka zdjęć przy aucie:

c003

c002

c001

Dwa tygodnie później również robiłem zdjęcia na ślubie w Szydłowcu i tutaj znowu spotkała mnie samochodowa niespodzianka. Młodzi, czyli Kamila i Sylwek do ślubu jechali tylko we dwójkę, ponieważ nikt inny nie miał szans zmieścić się do… czerwonego, a raczej ognistego Chevroleta Corvette !!!

IMG_3250a

Related Posts with Thumbnails

MargoFoto: 2 od dołu jest wręcz zajebiste :D

Agnieszka, Piotr, Cadillac i wiejski stół. « Marcin Kowalczyk BLOG: [...] Cadillacu i wiejskim stole już było w innym wątku, więc najwyższy czas pokazać kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt zdjęć z dnia ślubu [...]

Dodaj komentarz

*
przerwij