Martyna i Szymon – sesja narzeczeńska.

Czerwiec 2, 2011

Martynę i Szymona poznałem jakieś 2 lata temu na jednym ze ślubów, a za nieco ponad 2 miesiące sami będą przysięgali sobie miłość, wierność… i takie tam podobne rzeczy. A póki co, to nie tak dawno temu zrobiliśmy mini sesję narzeczeńską. A dlaczego mini? Ponieważ po dosłownie kilku zdjęciach dość mocny deszcze skutecznie wybił nam z głowy dalsze robienie zdjęć i przenieśliśmy się, a raczej przybiegliśmy do mieszkania Szymka i Martyny. A kiedy po pewnym czasie przestało w końcu padać i z racji ograniczeń czasowych dokończyliśmy zdjęcia pozostając już tylko w najbliższym otoczeniu. Obiecaliśmy sobie jednak, że wszystko nadrobimy podczas pleneru po ślubie. I powiem szczerze, że nie mogę się już doczekać…

W tym miejscu muszę nadmienić, że Martyna sama też fotografuje i robi to naprawdę świetnie. Zresztą wykonywane przez Nią zdjęcia portretowe kobiet można, a nawet trzeba obejrzeć na jej stronie www.martynakucharczyk.com.

Bardzo dobrą robotę wykonała także wizażystka Agnieszka Załęcka, która zrobiła Martynie dyskretny makijaż świetnie podkreślający jej urodę.

A tymczasem trochę moich zdjęć z Martyną i Szymonem w rolach głównych:

Related Posts with Thumbnails

Martyna K.: Dziękujemy Marcin raz jeszcze za tak piękne zdjęcia! I też nie możemy się już doczekać pleneru ... ;)

ann: łał !!!!

Michal: Bardzo ładna sesyjka! Zdjęcia na moście ekstra, no i para wysokofotogeniczna:)

Krzysztof Serafiński: Świetna para, piękne kadry !!!

Krzysztof Serafiński: ...a zdjęcia na stronie Martyny ...rewelacyjne :)

Asia: Myślałam, że Marcin mnie już niczym nie zaskoczy.. a tu prosze.. zdjęcia cudne!!! i para bardzo fotogeniczna! :)

E.P. Styczeń: Świetna sesja! Odbicia i "przezcosie" uwielbiamy! Zapowiada się świetny reportaż ze ślubu przy tak fotogenicznej parze!

Banach: Bardzo sympatyczna sesja, gratulacje

Dodaj komentarz

*
przerwij