Plener Marysi i Radka, czyli wędrówki, przyroda i konie.

Lipiec 15, 2011

Marysia, Maria, Mary, Marija… i Radek, to przesympatyczni bohaterowie tego pleneru. Już podczas wymiany maili ustaliliśmy, że będzie on powiązany z tym co lubią, czyli przebywaniem na łonie przyrody, podróżami, wędrówkami, capoeirą trenowaną przez Radka oraz jazdą konną. Super sprawa !!! W dniu pleneru Marysia z Radkiem bez przerwy mnie czymś zaskakiwali. Pierwsza niespodzianka to świetna i bardzo oryginalna stylizacja Marysi, gdzie do sukni ślubnej założyła czadowe buty, pasek i kapelusz. Jak dla mnie to był strzał w 10 !!! Indiana Jones w sukni ślubnej. Po chwili Radek ukazał się z aparatem uzbrojonym w jakiś okazałych rozmiarów obiektyw. Była to Sigma 50-500 F4.5-6.3 APO DG OS HSM, czyli kawał solidnego, wielkiego i ciężkiego szkła, które Radek używa do fotografii ptaków i zwierząt. Ja to szkło pożyczyłem sobie na kilka chwil i kilka zdjęć z pleneru zrobionych jest właśnie nim i to na tych najwięjszych ogniskowych 400-500mm. Spodobały mi się takie ogniskowe, a i obiektyw zrobił bardzo pozytywne wrażenie. Kolejnym zaskoczeniem była niesamowita sprawność i zwinność Radka, kiedy pokazywał różne sztuczki i pozycje z capoeiry. Jedynie ryzyko uszkodzenia spodni ograniczyło pokazanie pełnie umiejętności. No i na koniec obrączki, które zrobiły na mnie duże wrażenie. Takich oryginalnych obrączek jakie mieli Marysia i Radek jeszcze nie widziałem u żadnej innej Pary.

Tak więc zapraszam do obejrzenia zdjęć Marysi i Radka, którzy zrobili na mnie naprawdę wielkie wrażenie.

Related Posts with Thumbnails

Patryk Stanisz: Świetne zdjęcia !!!!

Krzysztof Serafiński: Fantastyczna sesja. Piękne miejsce, chmury które nadawały niepowtarzalny klimat. Piękna para młoda ( panna młoda śliczna) !!!

joperson: Super sesja, bardzo orginalna pozdrawiam...

Marcin Kowalczyk: Dzięki Wam wszystkim za odwiedziny i komentarze. A odnośnie Pary to fakt, każdemu życzyłbym takich Par. A na plenerze też wszystko fajnie zagrało i pogoda i chmurki i otoczenie. Oby tak zawsze było.

E.P. Styczeń: Świetna sesja! Fajny klimat czuć w tych zdjęciach - a stylizacja - BOMBA :D Życzymy samych takich Par ;)

kalia: Piekne zdjęcia, nie znam sfotografowanych osób, ale aż sie wzruszyłam...

Dodaj komentarz

*
przerwij